Jak zaplanować oszczędności w firmie

Jak zaplanować oszczędności w firmie

W przedsiębiorstwach coraz częściej planuje się różne wyjazdy służbowe, które wiążą się z dodatkowymi wydatkami. Im lepiej będzie można je kontrolować, tym większa będzie oszczędność dla firmy. Do tej pory bardzo dobrym rozwiązaniem dla pracowników były karty kredytowe.

Jednak korzystanie z nich wiązało się z wieloma dodatkowymi kosztami, na przykład związanymi ze sprawdzaniem stanu konta, czy też z koniecznością księgowania wydatków. Teraz można tych kosztów uniknąć, jeśli weźmie się pod uwagę transakcje bezgotówkowe, które można wykonywać za pośrednictwem przedpłaconych kart płatniczych Spendeo.

Karty biznesowe

Karty biznesowe są powiązane z platformą internetową i dzięki temu wszystkie zrealizowane transakcje są od razu dostępne na platformie. Limit kwoty, jaki będzie dostępny na karcie, może być ustalony przez przedsiębiorcę. W ten sposób karty te mogą zostać wręczone każdemu pracownikowi firmy z innym limitem, dostosowanym do kompetencji i zakresu czynności, jakie wykonuje się w danym przedsiębiorstwie. Jak można zauważyć, przedpłacowe karty Spendeo mogą być dla przedsiębiorcy lepszym rozwiązaniem, niż karty paliwowe, których zakres użytkowania jest dość ograniczony. Korzystając natomiast ze wspomnianych kart płatniczych, można ich używać dowolnie w każdym punkcie, zarówno w miejscu, gdzie znajduje się siedziba firmy, jak i w innym mieście, czy w innym kraju.

Kontrola nad wydatkami

Niezależnie zaś od tego, jak daleko będzie znajdować się pracownik, pracodawca zawsze ma kontrolę nad wydatkami, ponieważ automatycznie pojawiają się one na platformie webowej powiązanej z kartą. Ze względu na to, że wszystkie procesy finansowe są nadzorowane przez jedno proste urządzenie, w przedsiębiorstwie można w znacznym stopniu zredukować i zminimalizować koszty operacyjne. Platforma transakcyjna dostępna wraz z kartą pozwalają też zaoszczędzić środki pieniężne na generowaniu papierowej dokumentacji. Wszystkie informacje są bowiem w przejrzysty sposób zebrane na platformie, do której ma się ciągły dostęp, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *