Serwis usługowy

Serwis o usługach
Ajent sklepu Żabka

Ajent sklepu Żabka

Szukasz pomysłu na biznes? Posiadasz cechy aktywnego przedsiębiorcy i chciałbyś zrealizować się jako przedsiębiorca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, jakim jest ajent sklepu żabka!!! Spełnij swoje poczucie odpowiedzialności i sam zadbaj o swoje wynagrodzenie!!!

Dzieli Cię w tej chwili zaledwie pięć kroków, aby dołączyć do Żabka Polska. Jakie to kroki?

Po pierwsze spotkaj się z nami i dowiedz się, jak pracujemy. Uzyskasz od nas informacje na temat tego, co wspólnie możemy osiągnąć. Razem z nami uruchomisz swój sklep.

Po drugie wybierz się na spotkanie rekrutacyjne. Pokażemy Ci, jaki jest w Tobie potencjał do bycia przedsiębiorcą. Wraz z doradcami wskażemy drzemiący w Tobie potencjał!

Po trzecie wybierz się na profesjonalny cykl szkoleniowy. Wśród naszych trenerów znajdziesz osoby, które podpowiedzą Ci jak prowadzić Twój własny sklep. Podpowiedzą Ci, jak pozyskać klientów. Posiadamy profesjonalnych szkoleniowców i trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie, którzy przekazują swoją wiedzę w bardzo przestępnej formie, tak abyś Ty sam mógł osiągnąć swój sukces.

Po czwarte nawiąż z nami współpracę! Od tej pory już Ty jesteś przedsiębiorcą. Dzieli Cię tylko jeden krok od uruchomienia sklepu.

Na koniec, ostatnim krokiem otworzyliśmy wspólnie sklep. Jednak i teraz możesz liczyć na nasze wsparcie.

Sieć sklepów Żabka to największa sieć sklepów convenience store w Polsce. Pamiętaj, że produkty spożywcze zawsze będą niezbędne ludziom, dlatego popyt na takie produkty się nie zmniejszy. Wiemy, że założenie i prowadzenie własnej działalności nie zawsze się opłaca, a my oferujemy Ci profesjonalne szkolenia i wiedzę. Prowadzenie działalności na zasadzie dzierżawy jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań. Dlatego oferujemy Ci pomoc i stanowisko, jakim jest ajent sklepu żabka.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz