Serwis usługowy

Serwis o usługach

Bez czego nie możemy żyć?

Czasy się zmieniają. Czy pamiętamy siebie sprzed 10-15 lat? O mamo! Rzeknie wiele osób. Jak mogłam coś takiego założyć? A ta fryzura? A do tego spójrzcie jak wyglądały nasze domy i mieszkania! O tak. Czasy się zmieniają. Trendy, moda, upodobania itp. Każdy okres, każde pokolenie ma jednak swoje bziki. Meblościanki – powiemy, że PRL.

Włosy na czeskiego punka? Ewidentne lata 90-te. A te śmieszne, bujające główką pieski z naszych samochodów? Kto by to brzydactwo postawił teraz w swoim aucie? Przykładów jest wiele.

Zastanówmy się bez czego nie możemy żyć obecnie

Chyba każdemu od razu ciśnie się na myśl kilka rzeczy. Telefony komórkowe. Służą jako budziki, kalendarze, komunikatory, narzędzie do korzystania z internetu, aparaty fotograficzne i wiele innych funkcji. Komputery i laptopy. Większość z nas pracuje na nich i ma je w domu. Obróbka tekstu, przygotowanie ofert, oglądanie filmów, czy zwykłe spędzanie czasu dla jego zabicia itp. Auto? Owszem, nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem, jednak znana jest wygoda jego posiadania. Fajnie mieć. Jeszcze takie tzw. „na wypasie”, to już w ogóle jesteśmy gość.

Pamiętajmy również o wszelkich sprzętach domowych, które ułatwiają nam życie. Do niedawna posiadanie zmywarki było niejako luksusem. Teraz większość z nas nie wyobraża sobie domu bez tego udogodnienia. Wyliczać możemy w nieskończoność.

Społeczeństwo było, jest i będzie wygodne

Ciągle szukamy czegoś, co umili nam czy to codzienne obowiązki, czy pracę, czy też relaks. Jesteśmy konsumentami i sami napędzamy rynek. Wykazujemy potrzebę i wzmagamy popyt na produkty. A jeśli już coś, a obecnie większość rzeczy, możemy załatwić przez internet, to jesteśmy przeszczęśliwi! Do czego to wszystko zmierza? Jak będzie wyglądał świat za sto lat? Ba, nawet za dwadzieścia. Tego nikt z nas nie jest w stanie do końca określić. Możemy sobie gdybać i wymyślać, jednak wszystko okaże się dopiero z biegiem czasu. Ciekawe czy nasze przewidywania sprawdzą się. Czy futurystyczne myśli zagoszczą w życiu codziennym, które jeszcze bardziej nam uproszczą. Pożyjemy, zobaczymy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz