Serwis usługowy

Serwis o usługach
Co możemy Ci zaoferować w ramach współpracy z Żabką?

Co możemy Ci zaoferować w ramach współpracy z Żabką?

Czy kiedykolwiek widziałeś siebie jako ajenta sklepu Żabka? Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą i potrafisz zarządzać ludźmi, to znaczy, że tekst ten jest właśnie dla Ciebie. Przeczytaj dokładnie, co w ramach owej współpracy, możemy Ci zaoferować.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Każdy ajent sklepu Żabka, otrzymuje swoje własne wynagrodzenie z tego tytułu. Oczywiście nie płacimy za nic. Jesteśmy nowoczesną firmą a to oznacza, że płacimy za osiągnięcia. Płacimy sumiennie i możemy Ci zagwarantować, że jeśli wykażesz się wydajną pracą, solennie Ci to wynagrodzimy.

Prestiż

Jako Żabka Polska możemy Ci zagwarantować pracę na naprawdę odpowiedzialnym stanowisku. Będąc ajentem, tak naprawdę stajesz się prawie że właścicielem danego sklepu. Wszystko zależy od tego, jak się na nim zagospodarujesz. Masz jednak pracę, dzięki której z pewnością podniesiesz swój prestiż zawodowy.

Nieruchomość

Jako ajent Żabki opinie słyszałeś pewnie o tym, że w ramach współpracy, dajemy Ci w pełni wyposażony sklep. Jest to prawdą. Nie oczekujemy od Ciebie, że za własne pieniądze zakupisz nieruchomość a następnie wyposażysz ją. Wiemy, jak trudno jest na dzisiejszym rynku nieruchomości. Dlatego też chcemy Ci jak najbardziej pomóc.

Wsparcie marketingowe

Zaufaj nam. W skład naszej sieci sklepów, wchodzi nieco ponad 3000 punktów. Jest to znacznie więcej, niż jakiekolwiek inne sieci handlowe w tym kraju. To oznacza, że nasza marka jest bardzo dobrze rozpoznawalna. W ten sposób, Twoje szanse na rynku (a zwłaszcza w starciu z konkurencją) gwałtownie wzrastają. Ponadto w trakcie pracy, będziesz mógł korzystać z różnych szkoleń i innych dobrodziejstw. Dzięki nim, podniesiesz swoje kwalifikacje i być może odniesiesz jeszcze większy sukces.

Towar

Gwarantujemy Ci terminowe dostawy towaru. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że terminowość dostaw, jest w handlu priorytetem. Dlatego też nie martw się, że Twój sklep pozostanie bez dostawy. My przywieziemy towar na czas. Ty zaś zadbaj o sprzedaż i o rozwój swojego punktu handlowego.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz