Serwis usługowy

Serwis o usługach

Dobry salon kosmetyczny

Nowy klient jest dla każdego gabinetu kosmetycznego niezwykle ważny, z kolei stary klient, to prawdziwa perełka. Warto jest zatem sprawdzić, czy gabinet piękności przygotował jakąś niespodziankę dla swoich stałych klientów. Może być to karta stałego klienta, bon upominkowy, karnet np. 5 zabiegów + kolejny gratis, pakiety zabiegowe lub stała zniżka cenowa.

Możliwości jest wiele wobec czego warto jest zdawać sobie sprawę z podobnych możliwości. Jest to prawdziwy ukłon w stronę klienta za jego lojalność. Jeśli nie ma o tym żadnych informacji na stronie internetowej, warto będzie zapytać przy kontakcie telefonicznym lub nawet mailowym. Kolejny temat wart uwagi to ceny oraz rabaty dla grup.

Jakość a cena

Zacznijmy od wymagań i preferencji. Jeśli tylko zechcesz mieć przeprowadzony specjalistyczny zabieg urządzeniem zakupionym za 100 tys. zł to na pewno musisz się nastawić na znacznie wyższą cenę. Jeżeli jednak zechcesz mieć zabieg wykonany na najwyższej jakości kosmetykach, to cena zabiegu musi zawierać ten sam koszt. Zakupy grupowe, jeszcze kilka lat temu nikt nie znał tej nazwy, na obecną chwilę 90% społeczeństwa zna i przynajmniej raz w życiu skorzystało z tej formy zakupu. Bo ceny zabiegów bywają wyjątkowo kuszące! Natomiast kiedy zdamy sobie sprawę, że połowę tej kwoty otrzymuje właściciel portalu, druga połowa zostaje gabinetowi – to łatwo sobie wyliczyć jakiej jakości usługę może zaproponować tenże gabinet który otrzymuje stosunkowo niską kwotę za oferowany przez siebie zabieg.

Wynagrodzenie

Ile zarabia kosmetolog w takim gabinecie również nietrudno sobie wyobrazić. Dobry salon kosmetyczny to konieczność – należy zatem dokładnie zastanowić się nad jego wyborem. Na pewno nie warto jest działać pod wpływem chwili. Zaleca się dokładnie przeanalizować możliwości rynku i po zweryfikowaniu opinii zdecydować się na nawiązanie współpracy z określonym z nich. Dopiero wtedy możemy mówić o wyborze, który będzie dla nas prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz