Serwis usługowy

Serwis o usługach
Idealny świat bez pieniędzy

Idealny świat bez pieniędzy

Idealny świat bez pieniędzyWielu lekkoduchów, zazwyczaj ludzi młodych, lubi wyobrażać sobie świat, w którym nie ma pieniądza.

Świat bez pieniędzy – idealny, bo nierealny?

Oczywiście takie wyobrażenia są zawsze strasznie egocentryczne, ponieważ ich sensem tak naprawdę nie jest sytuacja, w której cały świat pozbywa się pieniądza i przestaje wymieniać towary i usługi, ale sytuacja, w której to my nie musimy się martwić o pieniądz dla dokonania takiej wymiany. Mówiąc krótko, chcemy mieć wszystko i po prostu nie musieć przejmować się pieniądzem. Czy taka sytuacja jest w ogóle możliwa? Tak i to wcale nie jest aż tak strasznie nierealna, chociaż faktycznie raczej nie każdemu z nas przyjdzie się nią cieszyć. Mamy na nią szansę, kiedy wygramy w lotto.

Loteria – szansa na ogromne pieniądze

Nasza loteria narodowa pozwala wygrać naprawdę gigantyczne pieniądze. Nie mówimy tu o tysiącach, dziesiątkach tysięcy, ani nawet o setkach tysięcy. Lotto pozwala wygrać miliony i jeśli nie rzucimy się w wir momentalnego wydawania gigantycznych kwot, naprawdę nie będziemy musieli się do końca życia przejmować tym, skąd wziąć pieniądze na normalne życie. Wystarczy tylko zainwestować je w jakiś rentierski sposób i miesięcznie na nasze konto będzie wpływała całkiem przyjemna kwota pieniędzy, dzięki której naprawdę będziemy dobrze żyli. Co więcej, większość z nas raczej nie jest zadowolona z sytuacji, w której po prostu siedzi cały dzień przed ekranem telewizora i nic nie robi. Dzięki lotto można założyć swoją wymarzoną firmę i rozwijać ją na spokojnie. Można też zmienić pracę z dobrze płatnej na taką, która wydaje się być nam przyjemna i twórcza. Można na przykład zostać pisarzem zamiast doradcy klienta w banku lub zająć się archeologią już nie jako hobby po pracy w warsztacie samochodowym, ale normalnie jako profesją.

Odwiedź także:

Świat bez pieniędzy, jaki zapewnia nam lotto, jest światem pełnym możliwości. Pieniądz nas ogranicza, bo czego byśmy nie robili, musimy życie tak poukładać, by trochę pieniędzy było. Kiedy wygrywamy w lotto, ten wymóg znika i możemy wreszcie żyć tak, jak chcemy. A z czasem okaże się, że na tym możemy zarabiać po prostu fortunę.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz