Serwis usługowy

Serwis o usługach
Infobrokering - informacja dla biznesu

Infobrokering – informacja dla biznesu

Infobrokering - informacja dla biznesuInformacja – im więcej jej posiadasz, tym większa jest twoja szansa na sukces. We współczesnym świecie, z jego nieprzebranymi zasobami informacji, znalezienie tej właściwej warto powierzyć profesjonalistom. Zawodowo poszukiwaniem informacji zajmują się infobrokerzy.

Strona www.InfoBrokering.com.pl to adres do profesjonalistów, którzy od kilkunastu lat oferują usługi związane z poszukiwaniem i analizą strategicznych informacji biznesowych dotyczących m.in. firm, branż i rynków. Umożliwiają znalezienie kontrahentów, nowych rynków zbytu czy też partnerów biznesowych. Pomagają w monitorowaniu działań konkurencji lub też np. w zakresie wyboru profilu działalności dostosowanej do sytuacji na rynku. Obszar działań jest dużo szerszy, dokładna specyfikacja umieszczona jest na podstronach.

InfoBrokering zgromadził olbrzymią bazę danych, liczącą kilka milionów firm polskich i kilkadziesiąt milionów zagranicznych.

Jakie informacje znajdziemy w bazie?

Selekcja danych dotyczących polskich przedsiębiorstw i instytucji możliwa jest według lokalizacji, wielkości zatrudnienia, branż, profilu działalności czy też formy prawnej. Zasoby zawierają około miliona numerów telefonów, adresów mailowych i danych osób decyzyjnych.

Baza firm zagranicznych skoncentrowana jest na firmach europejskich, przy czym obszar poszukiwań może objąć dowolny rejon świata. Dobór danych możliwy jest według rynku docelowego, branży czy też skonkretyzowanego celu biznesowego.

Pomoc przedsiębiorcom

Jedną z oferowanych usług jest również prowadzenie kampanii mailingowych, polegających na zmasowanej wysyłce informacji reklamowych w celu nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami. Kampanie te prowadzone są wraz z udzieleniem wsparcia w opracowaniu strategii, doboru odbiorców oraz przygotowaniu przesyłanej treści.

Współpraca odbywa się zdalnie, usługa świadczona jest po analizie potrzeb klienta i podpisaniu umowy. Formularze zapytań są łatwo dostępne na stronie.

Usługi InfoBrokering odpowiadają na potrzebę sprawnego i efektywnego zebrania i selekcji danych oraz wsparcia w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Zobacz także:

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz