Serwis usługowy

Serwis o usługach
Kalkulatory OC i AC - jak z nich korzystać?

Kalkulatory OC i AC – jak z nich korzystać?

Przed każdym kierowcom w dniu rejestracji samochodu stoi niezwykle ważne zadanie — wykupienie polisy OC. Jest to obowiązek, którego niedopełnienie wiąże się z licznymi i dotkliwymi karami finansowymi. OC bowiem to jedyne obowiązkowe ubezpieczenie, które musi mieć każdy kierowca.

Co istotne, dla tych, którzy dopiero zaczynają jeździć i nie mogą się pochwalić kilkoma latami jazdy bez szkód — jest ono zdecydowanie droższe. Różnica między kwotą, jaką zapłaci niedoświadczony, a doświadczony kierowca może wynosić nawet 60-70%! Jak widać — jest ona naprawdę kolosalna.

Kalkulator OC AC to sposób na oszczędności

Tym samym warto korzystać z kalkulator OC AC ! On pozwoli nam na wybranie oferty OC, która będzie możliwie jak najlepiej dostosowana do naszych potrzeb.

Do kalkulatora wpisujemy takie dane osobowe jak wiek, płeć, rok wydania prawo jazdy, czy nasze doświadczenie za kółkiem w latach. Co więcej, istotne są także dane dotyczące naszego samochodu: począwszy od marki, poprzez rok rejestracji, a skończywszy na parametrach silnika. Samo zaznaczanie odpowiednich rubryczek zajmie nam jednak dosłownie chwile, a dzięki temu dowiemy się, które oferty obowiązkowe OC czy AC są dla nas najlepsze.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jak kalkulator OC AC oszczędzimy czas, jak i pieniądze. To wygodne szczególnie dla tych, którzy chcą szybko dowiedzieć się, jaka polisa będzie dla nich najkorzystniejsza. Bez czasochłonnego przekopywania ofert popularnych firm czy wybierania się do ubezpieczyciela. Prosto, szybko i z wysokości własnego fotela — to przepis na komfort i wygodę.

Bardzo wygodne urządzenie

Kalkulator OC AC to prawdziwe rozwiązanie na miarę XXI wieku — wystarczy tylko parę kliknięć, by porównać wiele danych. Tym samym zajęcie, które zajmowałoby naprawdę wiele czasu, sprowadzamy do raptem kilku sekund. Nie da się ukryć, że to niezwykle duże udogodnienie.

Z kalkulatora OC i AC warto korzystać nie tylko wtedy, gdy pierwszy raz ubezpieczamy samochód. Prawidło jest co jakiś czas sprawdzać korzystne oferty dla osób z naszym stażem, czy konkretnym rodzajem samochodu, którym właśnie jeździmy. Kto wie, może obecnie oferta, która była dobra kilka lat temu, nie jest już taka ciekawa? Wybierajmy to, co dla nas tańsze i korzystniejsze- bo po co przepłacać?

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz