Który program partnerski warto wybrać?

Niekiedy jest tak, że wysłaliśmy swojemu partnerowi bardzo duży ruch – całkiem wartościowy, a pieniądze są z tego żadne. To bardzo frustrujące, przecież nie jesteśmy instytucją charytatywną. Nie możemy jednak uznać, iż ktoś nas oszukał – najzwyczajniej w świecie nie zarobiliśmy na tym interesie. Z bardzo wielu powodów.

W wielu przypadkach chodzi o to, iż nie dobraliśmy odpowiednio programu partnerskiego. Mówimy o jakości partnera, stawkach, ale również tym, że przecież w żadnym razie nie można zapominać o tym, iż często nie potrafimy dopasować odpowiednich reklam do swojej tematyki. Przykład – jesteśmy właścicielami forum dyskusyjnego, lecz reklamujemy na nim sklep ze słodyczami, bo tak bardzo lubimy słodycze…

Wybierz te najlepsze

Co jak co, ale przecież każdy lubi słodycze – to jednak nie musi oznaczać tego, iż reklamowanie sklepu z łakociami, zamiast reklamowania lotów, porównywarek hoteli czy ubezpieczeń turystycznych, ma jakikolwiek sens. Nasi użytkownicy lubią słodycze, ale podróże lubią dużo bardziej! W naszym interesie są tylko i wyłącznie najlepsze programy partnerskie, wybór innych nie ma racji bytu. Na całe szczęście można bez większego problemu dowiedzieć się tego, który z programów partnerskich jest godny naszego zainteresowania. To nie jest mega problem.

Dokładnie wszystko przeanalizuj

Zapoznajmy się najpierw z tematyką, suchymi danymi – sprzedaż, ceny, prowizja jaką możemy uzyskać, etc. Pod żadnym pozorem nie możemy również zakładać, że czymś sensownym jest wybór pierwszego z brzegu reklamodawcy, to przecież głupota. Warto także poznać bliżej opinie o określonych programach partnerskich, ponieważ bardzo często na podstawie lektury opinii wystawianych przez innych webmasterów można wyciągnąć sensowne wnioski, można po prostu dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych informacji. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, iż każdy z nas będzie w stanie wybrać taki program partnerski, który faktycznie będzie w jego przypadku najlepszy. Nie jest to może bardzo łatwe, ale w sumie ciężko też nie jest.

Sprawdź https://www.salesmedia.pl/

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *