Serwis usługowy

Serwis o usługach
Materiały na fanpage

Materiały na fanpage

Strona facebook fanpage powinna być dobrze prowadzona, a co za tym idzie odpowiednio powinno dobierać się oczywiście wszelkiego typu materiały, które znajdą się na owej stronie internetowej. Nie powinny być to tylko i wyłącznie informacje przekopiowane z oficjalnej strony internetowej firmy.

Oczywiście raz na jakiś czas informacje takie mogą się znaleźć, jeśli firmie zależy na tym aby dotarły one do jak największej liczby odbiorców, ale jeśli ktoś zdecyduje się na to aby regularnie zamieszczać tylko materiały, które znajdują się na oficjalnej stronie internetowej danej firmy to powinien liczyć się raczej tym, iż może utracić fanów.

Fanpage na facebooku

Doradza się wręcz, aby na fanpage na facebooku znajdowały się tylko takie informacje, których normalnie nie zamieszcza się na oficjalnej stronie internetowej konkretnej firmy. Nie jest to oczywiście zawsze możliwe, czasem są to po prostu informacje podobne. Bardzo popularne jest też prowadzenie różnych promocje skierowanych właśnie tylko do fanów fanpage na facebook. Takie promocje mogą wyglądać bardzo różnorodnie. Mogą być to konkursy w których fani witryny fanpage mogą oczywiście coś wygrać, a może być to też po prostu możliwość dokonania tańszego zakupu wielu różnorodnych produktów. W rzeczywistości jest to na ogół sprytna kampania na facebooku której celem jest albo maksymalizacja sprzedaży konkretnego produktu danej firmy, albo chęć pozyskania nowych fanów dla konkretnej strony internetowej.

Promocja firmy na facebooku

Nowych fanów można pozyskać dając możliwość zakupu właśnie dla fanów na fanpage produktów sprzedawanych przez konkretną firmę, nawet kilkanaście czy też kilkadziesiąt procent taniej. Mogą być to promocje jednodniowe ale i tak nie powinny przejść nie zauważone przez fanów. Jak najbardziej zarówno fanpage jak i taka promocja firmy na facebooku jest w pełni darmową usługą. Firmy zapłacić muszą tylko za reklamy na facebooku koszt. Koszt takiej reklamy może być obliczany podobnie jak w przypadku zwyczajnych stron internetowych. Ważny jest czas emisji reklamy oraz jej zasięg. Należy też wiedzieć w jaki sposób powinno się dobierać takie reklamy w celu promowania konkretnych produktów czy też oczywiście całej swojej firmy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz