Serwis usługowy

Serwis o usługach

Możliwości Office 365 w wersji e1

Możliwości Office 365 w wersji e1Podział na różne plany i wersje pozwala w znaczącym stopniu zwiększyć elastyczność oprogramowania 365 enterprise e1.

W ten sposób zarówno małe firmy jak i duże korporacje mogą odpowiednio dopasować ów produkt do swoich indywidualnych potrzeb wybierając te funkcjonalności, które faktycznie są im w danym momencie potrzebne. Jak można się spodziewać podstawowym oprogramowaniem, które wchodzi w skład pakietu 365 enterprise e1 jest oczywiście oprogramowanie biurowe, czyli doskonale znany Word, Excel czy też klient pocztowy Outlook.

Dostępność w wersji online

Każdy z programów biurowych w pakiecie Office 365 jest jak najbardziej dostępny w wersji online. W ten sposób można przy wykorzystaniu tylko i wyłącznie przeglądarki internetowej zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych. Oprogramowanie biurowe zainstalowane w chmurze jest nie tylko zawsze dostępne dla użytkowników końcowych, ale także i zawsze korzystać będą oni z w pełni aktualnej wersji oprogramowania biurowego. Kolejnym bez konieczności standardowego instalowania aktualizacji. Firma zyskuje także możliwość łatwego tworzenia grup użytkowników i nadawania im stosownych uprawnień. Zarówno jeśli chodzi o możliwość dostępu do oprogramowania biurowego jak i oczywiście odpowiednich dokumentów biurowych.

O co zostało wzbogacone oprogramowanie?

 

W obecnej wersji 365 enterprise e1 w zancznym stopniu usprawnia obieg biurowych dokumentów elektronicznych. Sprowadza się to nie tylko do zarządzania uprawnieniami poszczególnych użytkowników czy też całych grup pracowników, ale także dzięki możliwościom programów takich jak na przykład Share Point możliwe staje się całkowite rezygnowanie z dysków sieciowych. Podstawowy pakiet biurowy w wersji 365 enterprise e1 wzbogacony jest także o dodatkowe oprogramowanie. Przykładem będzie tutaj komunikator Skype usprawniający komunikację z klientami jak i współpracownikami. W wersji dla biznesu oprogramowanie to zostaje wzbogacone o szereg nowych możliwości. Po pierwsze jest to możliwość organizacji konferencji z dużą, przekraczającą 200 liczbą użytkowników ale także i możliwość współdzielenia plików czy pulpitu w czasie rzeczywistym, podczas prowadzenia konferencji. 

 

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz