Serwis usługowy

Serwis o usługach

Najpotrzebniejsze klucze, w każdym warsztacie

Klucze nasadowe są wynalazkiem, w którym od pierwszego użycia zakochał się każdy fachowiec. Ich prostota, a zarazem ogromna pomoc w trudno dostępnych i trudnych do odkręcenia śrubek jest niezastąpiona. Obecnie żaden warsztat nie może sprawnie funkcjonować bez porządnego zestawu grzechotki i nasadek.

Zestaw kluczy nasadowych – jak wybrać ten najlepszy?

Najpotrzebniejsze klucze, w każdym warsztacieTrwałość – każdy klucz z zestawu powinien być wytrzymały. W pracy fachowca niedopuszczalne są braki w narzędziach. Klucz, który po kilku użyciach złamie się lub skrzywi może okazać się najbardziej potrzebny w wykonywaniu zlecenia. W takich sytuacjach całe zlecenie majsterkowicza może przeciągnąć się w czasie, co będzie kosztowne i dla niego, i dla klienta. Dlatego też profesjonaliści powinni wybierać zestawy najlepszej jakości. Zestawy kluczy nasadowych wyprodukowane ze stali chromowo-wanadowej zapewnią długą trwałość produktu.

Wiele narzędzi – taki zestaw powinien posiadać kilka nasadek. Absolutnym minimum przy sprawnym wykonywaniu różnego rodzaju prac to szesnaście nasadek, które wystarczą do przekręcenia i wkręcenia wielu śrub. Komplet powinien zawierać również chociaż jedną grzechotkę oraz przedłużnik, który często znacznie ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Większe zestawy kluczy nasadowych w swoim komplecie posiadają również klucze płaskie, śrubokręty i wiele innych przedmiotów często wykorzystywanych w serwisach i warsztatach. Taki bogaty asortyment jest szczególnie pomocny w mobilnych serwisach, dla których oszczędność miejsca i posiadanie wszystkiego „pod ręką” jest bardzo ważne.

Dobra walizka – każdy pakiet powinien być zapakowany w poręczną walizkę, do której można zmieścić wszystkie narzędzia. Jest to ważne nie tylko ze względów praktycznych. Klucze dobrze przechowywane zachowują swoją żywotność na dłużej. Poza tym dzięki temu, zawsze można znaleźć odpowiednie narzędzie, kiedy jest ono najbardziej potrzebne. Szukanie nasadki czy grzechotki po całym warsztacie jest nie tylko stratą czasu, ale jest również ogromnie frustrujące.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz