Serwis usługowy

Serwis o usługach

O szkoleniach z prawa oświatowego

Przed osobami, które kierują placówkami oświatowymi, przed pracującymi w nich nauczycielami i pracownikami administracji stoi wiele wyzwań. Nie zawsze są one ściśle związane z procesem edukacji. Bardzo często problemy pojawiają się na skutek częstych zmian w prawie oświatowym. Samodzielne poruszanie się w gąszczu nowych przepisów może być bardzo trudne. O wiele łatwiej ze zmianami można zapoznać się (zarówno teoretycznie, jak i praktycznie) poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach. Takie szkolenia adresowane do kadry pedagogicznej, dyrektorów szkół i przedszkoli, administracji organizuje firma ECRK LEX.

Kilka słów na temat firmy

ECRK LEX jest firmą, która powstała z inicjatywy pani Elżbiety Linowskiej. E. Linowska jest nauczycielem dyplomowanym. Jej staż pracy wynosi ponad 30 lat; pani Linowska przez 10 lat pełniła funkcję dyrektora największej szkoły średniej w województwie podlaskim. Jest dyplomowanym edukatorem, autorką wielu publikacji oraz szkoleń z zakresu prawa oświatowego.

O szkoleniach z prawa oświatowego

Korzyści ze szkolenia

ECRK LEX proponuje udział w szkoleniach otwartych, zamkniętych lub w e-szkoleniach. Wszystkie szkolenia organizowane przez firmę oparte są na aktualnych przepisach prawa oświatowego. Są prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową, która posiada ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną. Szkolenia dla nauczycieli prowadzone w tradycyjnej formie odbywają się w kameralnych grupach. Plusem są także nowoczesne sale szkoleniowe. Bogata i zróżnicowana tematyka szkoleń sprawia, że wszyscy nauczyciele, którzy chcą zdobywać lub poszerzać posiadaną wiedzę, znajdą szkolenie, którego temat najbardziej im odpowiada. Uczestnicy szkoleń mają okazję poznać podstawowe dokumenty i pojęcia związane bezpośrednio ze zmianami, które zostały wprowadzone w znowelizowanym prawie oświatowym. Czas poświęcony na szkolenie nie należy do straconych.

Oferta szkoleń dla nauczycieli przygotowana przez ECRK LEX jest bardzo bogata. Wciąż też pojawiają się nowe propozycje interesujących szkoleń dla nauczycieli.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz