Serwis usługowy

Serwis o usługach

Oferta i przydatność firmowych kursów językowych

Znajomość języków obcych jest niezbędna we współczesnym biznesie. Rozmowy z zagranicznymi klientami, konferencje poza granicami kraju, odczytywanie korespondencji, folderów i innych informacji w obcym języku… Wszystko to wymaga znajomości specjalistycznego słownictwa, używanego w danej branży.

Poszczególne szkoły oferują nam obecnie wygodne rozwiązanie, które pozwoli dokształcić pracowników w zakresie znajomości wybranego języka – są nim szkolenia językowe dla firm. Kursy tego typu obejmują szeroki zakres tematyczny i dotyczą kilku najbardziej przydatnych języków.

Angielski dla firm

Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza angielski dla firm, bez którego trudno byłoby się obyć we współczesnym świecie. Inne języki to np. niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański i portugalski. Szkolenia prowadzone są na różnych poziomach i w kilku porach dnia, co pozwala na dopasowanie optymalnego terminu dla danej grupy uczestników. Poza zajęciami w Polsce kursy organizowane są również za granicą, co pozwala na „osłuchanie się” z językiem i praktyczne posługiwanie się nim w codziennych sytuacjach. Indywidualne podejście do każdego szkolenia umożliwia ustalenie takiego programu, który najbardziej odpowiada potrzebom firmy.

Kilka formuł

Oferta i przydatność firmowych kursów językowychBiznesowy kurs angielskiego obejmuje kilka formuł, wybieranych w zależności od tego, czego dokładnie chcemy się nauczyć. Jedna z nich stawia nacisk na skuteczną komunikację w codziennej pracy, druga uwzględnia używanie języka w różnych sytuacjach zawodowych, jeszcze inna koncentruje się na opanowaniu jednej wybranej umiejętności lub określonym obszarze tematycznym. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów w danej branży. Poza kursami językowymi poszczególne placówki oferują również szkolenia menedżerskie, pozwalające zdobyć wszelkie kompetencje, niezbędne w zarządzaniu zespołem. Ciekawą propozycją stanowią także kursy rozwoju osobistego i NLP (Neurolingwistycznego Programowania). Każdy z nich może służyć podnoszeniu skuteczności indywidualnej, a tym samym – poprawie funkcjonowania całej firmy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz