Serwis usługowy

Serwis o usługach
Pożyczka leasingowa nie tylko na nowy samochód

Pożyczka leasingowa nie tylko na nowy samochód

Przedsiębiorcy, którzy zamierzają wymienić czy poszerzyć swoją firmową flotę, zakup samochodów mogą sfinansować w różny sposób. Formą, która zyskuje coraz większą popularność jest leasing samochodów. Jest to oferta między innymi od Santander Consumer Multirent. Zobaczmy, co firma ta ma do zaoferowania przyszłym klientom.

Auta nowe i używane

Zaletą oferty przygotowanej przez Santander Consumer Multirent jest między innymi to, że umożliwia on także leasing samochodów używanych. Specjalnością Santander jest leasing operacyjny. Cieszy się on popularnością wśród przedsiębiorców, gdyż jest dla nich bardziej korzystny niż leasing finansowy. Oferta Santander Consumer Multirent skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Ale wśród propozycji coś dla siebie znajdą także przedsiębiorcy korporacyjni. Powodem, dla którego większą popularnością cieszy się leasing operacyjny jest to, że płaconą co miesiąc ratę leasingową przedsiębiorca może w całości wliczyć w koszt prowadzonej działalności. Dla małych i średnich przedsiębiorstw Santander Consumer Multirent ma przygotowaną ofertę specjalną. Jest to oferta przygotowana wspólnie z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Oferta ta tym różni się od innych tym, że przedsiębiorca nie musi posiadać wkładu własnego oraz niższą sumą opłat.

Samochody, które można wziąć w leasing

Santander Consumer Multirent umożliwia wzięcie w leasing nowych bądź używanych samochodów osobowych i dostawczych. Jeśli chodzi o samochody dostawcze, to w leasing mogą zostać wzięte tylko pojazdy, których dopuszczalna masa całkowita to 3,5 tony. Z kolei jeśli chodzi o pojazdy używane, to ich wiek nie może przekroczyć ośmiu lat. Rozwiązaniem w przypadku używanych pojazdów najbardziej optymalnym jest wybranie pojazdu, którego wiek wynosi maksymalnie pięć lat.

Formalności związane z leasingiem samochodu zostały przez Santander Consumer Multirent ograniczone do minimum. Decyzja podejmowana jest bardzo szybko, a klienci mogą skorzystać także z produktów dodatkowych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz