Serwis usługowy

Serwis o usługach
prowadzenie fanpage

Prowadzenie fanpage

Od wielu już lat w naszym kraju, wraz popularyzacja Internetu, coraz popularniejsze stają się także wszelakiej maści portale społecznościowe, które skupiają coraz większą ilość internautów. Najpopularniejszym bez najmniejszego wątpienia obecnie portalem społecznościowym jest oczywiście Facebook, a do powiększenia jego popularności bez wątpienia przyczynił się także popularny film, w którym historia powstania samego serwisu została ukazana, z punktu widzenia jego twórcy.

Obecnie niemalże każdy ma na tym portalu społecznościowym swój własny profil. Ale to jeszcze nie wszystko. Możliwe jest bowiem zakładanie specjalnych fan page, które to mogą być na przykład stronami fikcyjnych postaci, jak też i również, co jest zresztą zdecydowanie częściej praktykowane, także i wszelakiej maści mniej i bardziej znanych firm.

Oficjalna strona internetowa

Niekiedy fanpage jest tylko i wyłącznie swego rodzaju dodatkiem, który funkcjonuje przy okazji oficjalnej strony internetowej danej firmy i jest nie jako ukłonem w stronę konsumentów, którzy są użytkownikami tego portalu społecznego i taka forma komunikacji jest dla nich jak najbardziej wygodna. Dla wielu firm taka strona to po prostu swego rodzaju reklama na facebooku, jednak nie brakuje też i takich przedsiębiorstw, które taką stronę na serwisie społecznościowym traktują niemalże jak swoją oficjalną stronę internetową, niekiedy nawet nie decydując się wcale na to, aby założyć tradycyjną stronę internetową, gdyż taka podobnież w zupełności im jak najbardziej wystarcza.

Reklama na facebooku

Taka reklama na facebooku nie jest jednak jedynym sposobem reklamowania się na tym serwisie. Możliwa jest oczywiście zdecydowanie szersza współpraca, jednak twórcy serwisu dbają o to, aby nie był on zaśmiecany różnego rodzaju reklamami. Za takowe nie są uważane oczywiście fanpage, których prowadzenie fanpage leży całkowicie w gestii przedstawicieli konkretnej firmy. Obecnie jeżeli już firma na facebooku decyduje się pokazać to stawia raczej na przygotowanie ciekawej strony, której zadaniem jest zachęcenie internautów do tego, aby odwiedzili oni stronę internetową.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz