Serwis usługowy

Serwis o usługach
Prowadzenie kampanii reklam AdWords - samemu, czy z pomocą profesjonalnej firmy?

Prowadzenie kampanii reklam AdWords – samemu, czy z pomocą profesjonalnej firmy?

Realizacja kampanii reklamowej Google AdWords wbrew wszelkim opiniom, wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Przy bardzo rozbudowanych strona, czy sklepach internetowych, najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych firm, które zoptymalizują kampanię do perfekcji i wygenerują dla nas optymalny ruch na stronie.

Prowadzenie kampanii w Google na własną rękę

Samodzielne prowadzenie kampanii jest korzystnym rozwiązaniem wyłącznie w sytuacji, kiedy pozycjonujemy naszą stronę lub sklep internetowy na mało konkurencyjne frazy, które wymagają niewielkiego nakładu pracy. Samodzielne prowadzenie kampanii adwords jest również idealnym rozwiązaniem dla tych firm, które dysponują niewielkimi środkami finansowymi. Większość profesjonalnych agencji SEO/SEM, które oferują kampanie adwords, nawiązują współpracę wyłącznie z tymi firmami, które na reklamę przeznaczają przynajmniej 2000zł (miesięcznie). Przy niższych budżetach zamiast procentowej prowizji, firmy oferują stałą kwotę za opiekowanie się kampanią.

Kiedy warto skorzystać z usług profesjonalnych agencji marketingowych?

Po specjalistów od SEM warto sięgnąć zwłaszcza wtedy, gdy nasza kampania google adwords może pochwalić się bardzo dużym budżetem. Warto nawiązać współpracę z rzetelną firmą również wtedy, gdy reklamujemy się na dużą ilość słów kluczowe, które bardzo często się zmieniają. Przy bardzo wielu sytuacjach wystarczy jednorazowe ustawienie kampanii i zasilanie konta, jak budżet na kampanię się wyczerpie. Jeżeli nasze frazy zmieniają się bardzo często, to samodzielne prowadzenie kampanii, może zajmować naprawdę sporo cennego czasu, który lepiej spożytkować na zdecydowanie ważniejsze rzeczy. Pamiętać należy również i o tym, że przy popularnych słowach kluczowych, jest przeważnie bardzo duża konkurencja, a walka z innymi agencjami SEO/SEM może być naprawdę bardzo dużym wyzwaniem.

Graficzna forma reklamy

Pamiętać należy również i o tym, że kampanie adwords, to nie tylko tekstowe reklamy, ale również profesjonalne statyczne lub interaktywne grafiki, które są najlepszym wabikiem na nowych klientów. Profesjonalna agencja SEO/SEM, pomoże nam przygotować profesjonalną reklamę graficzną, dzięki której będziemy mogli prześcignąć nawet swoich największych konkurentów. Warto wspomnieć również i o tym, że na naszym rynku jest bardzo wiele firm, które oferują fachowe przygotowanie reklamy wideo, która będzie wyświetlana online. Warto skorzystać z wszystkich możliwych modeli promocji w Internecie, ponieważ przynoszą one naprawdę satysfakcjonujące wyniki.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz