reklama na facebook

Reklama na facebook

Istnieje kilka różnorodnych podjeść, jeśli chodzi o prowadzenie tak zwanej strony fanowskiej na określonym portalu społecznościowym. Po pierwsze taka reklama na facebook może być wykorzystywana przede wszystkim po to, aby oczywiście pozyskiwać jak największa liczbę ludzi, którzy byliby zainteresowani tego rodzaju produktami czy też usługami.

Jednak na tym zasadniczo rola takiej strony w wielu przypadkach się kończy. Po zobaczeniu ciekawych informacji na stronach powitalnych bowiem użytkownicy, którzy taką stroną odwiedzą mogą, a zdaniem wielu specjalistów nawet zdecydowanie powinni być odsyłani do oficjalnej strony internetowej konkretnej firmy.

Prowadzenie fanpage

Pozwoli to oczywiście osobom zainteresowanym na zapoznanie się z prezentowanymi w taki sposób treściami. Jednakże skrajnie innym podejściem jeśli chodzi o prowadzenie fanpage jest traktowanie takiej strony mniej więcej jak bloga czy też nawet oficjalnej strony internetowej konkretnej firmy. Taka ścisła współpraca z danym portalem społecznościowym ma swoje zalety, ale oczywiście także i wady. Po pierwsze zupełnie niemożliwe będzie dotarcie w taki sposób do osób, które nie mają swojego profilu na tym portalu społecznościowym. Może się do dla wielu osób wydawać dość dziwne, czy wręcz nawet niemożliwe, jednakże takie osoby istnieją i warto o nich pomyśleć przygotowując swoją stronę internetową.

Umiarkowane rozwiązania

Ogólnie jednak rzecz biorąc dość rzadko prezentowane są tego rodzaju skraje podejścia. Zdecydowanie częściej stawia się na o wiele bardziej umiarkowane rozwiązania, zwłaszcza w przypadku gdy firma na facebooku jest firmą znaną, co zdecydowanie ułatwia budowanie takiej strony oraz także oczywiście jej prowadzenie. Bardzo ważna jest w przypadku takiej strony internetowej liczba osób, które staną się, jeśli można to tak określić fanami określonego profilu czy też oczywiście strony fanowskiej. Im większa będzie ich ilość tym lepsze efekty powinna dawać taka strona. Obecnie w przypadku polskiego Internetu najbardziej popularną stroną tego typu jest oczywiście strona marki de motywatory.pl, które zawojowały polski Internet już jakiś czas temu.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz