Serwis usługowy

Serwis o usługach

Różne formy dokształcania pracowników: kursy językowe i biznesowe

Chcesz zwiększyć efektywność pracy Twojego zespołu lub nauczyć się skutecznego zarządzania? A może potrzebujesz doszkolić pracowników w zakresie znajomości obcego języka? Na te i inne potrzeby odpowiedzą nowoczesne placówki edukacyjne, które oferują m.in. szkolenia menedżerskie, szkolenia językowe dla firm i inne formy poszerzania kwalifikacji.

Szeroka oferta zajęć sprawia, że każdy szef, kierownik zespołu czy pracownik znajdzie wśród nich rozwiązanie, dopasowane do swoich potrzeb i pozwalające na rozwój umiejętności. W celu poprawienia funkcjonowania firmy i jej skuteczności warto zainwestować w jeden z kursów biznesowych, skierowanych do osób indywidualnych oraz całych zespołów.

Zakres szkoleń

Różne formy dokształcania pracowników: kursy językowe i biznesoweSą to m.in. szkolenia z zakresu coachingu, rozwoju osobistego i grupowego, zarządzania, motywowania, komunikacji, praktycznego stosowania modeli biznesowych i przygotowywania prezentacji. Ośrodki szkoleniowe często organizują również wyjazdy integracyjne, które stwarzają możliwość lepszego poznania członków zespołu i efektywniejszej pracy w przyszłości. Ciekawą propozycję stanowią zajęcia NLP, czyli Neurolingwistycznego Programowania. Ich ideą jest nauka praktycznego korzystania ze skutecznych metod komunikacji oraz wdrożenie sposobu myślenia, prowadzącego do sukcesu.

Językowe

Odrębną grupę stanowią kursy językowe, przeznaczone dla klientów indywidualnych i biznesowych. W tym drugim przypadku możemy zdecydować się na zajęcia ogólne, rozwijające szeroko pojęte umiejętności komunikacji w obcym języku lub też szkolenia branżowe, dotyczące ściśle określonej tematyki. Prowadzone są również kursy zagraniczne oraz zajęcia, przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych: BEC, FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI i innych. Angielski dla firm łączy regularne spotkania z lektorem z pracą indywidualną, stawiając nacisk na różne formy komunikacji: zarówno mówioną, jak i pisaną. W ofercie ośrodków szkoleniowych znajdziemy również kursy języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego i innych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz