Serwis usługowy

Serwis o usługach
Sally Hansen: jedna z najbardziej popularnych marek kosmetycznych

Sally Hansen: jedna z najbardziej popularnych marek kosmetycznych

Marka Sally Hansen należy dzisiaj do bardzo popularnych marek kosmetycznych. Założyła ją kobieta, która była nie tylko przedsiębiorcza, ale przede wszystkim bardzo odważna. Historia kosmetycznego imperium Sally Hansen zaczyna się w roku 1946. Kobiet, które w latach 40. były niezależne od swoich mężów było bardzo niewiele.

Kilka słów o historii Sally Hansen

Nic nie zapowiadało, że Sally Hansen stworzy kosmetyczne imperium. Początkowo bowiem marzyła o tym, aby zostać tancerką i konsekwentnie to swoje marzenie realizowała aż do roku 1935. W tym właśnie roku dla swoich rodziców kupuje sklep kosmetyczny La Fineé. Bardzo szybko zmienia nazwę na The House Hollywood. Była to marka macierzysta wielu produktów i kosmetyków. Składały się na nią między innymi perfumy i kosmetyki do pielęgnacji włosów. W 1946 roku Sally Hansen rozstaje się z mężem, wyjeżdża do Nowego Jorku i tam zaczyna tworzyć swoje kosmetyczne imperium Sally Hansen INC. Sally Hansen bardzo szybko stała się marką, która na liście kosmetyków do pielęgnacji paznokci zajmowała jedno z czołowych miejsc. Kultowy dzisiaj Hard As Nails był jednym z jej pierwszych produktów. Sally Hansen zmarła w roku 1963. Miała zaledwie 56 lat, gdy jej walka z rakiem zakończyła się przegraną.

Hards As Nails: odżywka do paznokci

Linia Hards As Nails istnieje do dnia dzisiejszego. Do tych rewelacyjnie wzmacniających paznokcie produktów wciąż dołączają nowe. Jest wśród nich między innymi Hards As Nails Vitamin Strength Serum. Odżywka ma lekką formułę, zawiera jednak składniki w mocno skoncentrowanej formie. W jej składzie znajdziemy witaminy A, C i E oraz aktywne proteiny. Pierwsze efekty stosowania odżywki widoczne są już po tygodniu systematycznego stosowania. Stosowanie odżywki jest bardzo proste. 2-3 krople preparatu należy wmasować w płytkę paznokciową. Odżywka polecana jest osobom, które mają słabe i łamiące się paznokcie. Opakowanie zawiera 13,3 ml preparatu. Serum warto stosować każdego dnia, wtedy efekty będą lepsze i pojawią się szybciej.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz