Serwis usługowy

Serwis o usługach
Skuteczność reklamy uliczne

Skuteczność reklamy uliczne

Reklama dzisiaj rządzi się innymi prawami niż dawniej. Obecnie prym zdaje się wieść marketing internetowy, a nie telewizyjny. Jednakże, stare metody reklamy nie stracił zupełnie na znaczeniu. Nigdy bowiem tak ważne jak dzisiaj nie był bilbordy.

 

Szerokie grono odbiorców

Dlaczego billboardy Warszawa są wszechobecne? Oczywiście wynika to z ich skuteczności, która jest efektem możliwości dotarcia do bardzo szerokiego grona odbiorców. Billboardy w centrach miast, czy przy głównych ulicach każdego dnia są prezentowane tysiącom ludzi. Każdy przecież porusza się jakoś po mieście, przez co chcąc nie chcąc odbiera on przekaz z reklamy ulicznej. Dlatego właśnie billboardy spotkać można dziś na każdym kroku.

Zwięzła, konkretna reklama

Billboardy Warszawa nie pozwalają na zawarcie dużej ilości informacji, gdyż mają ograniczoną pojemność. Okazuje się jednak, że tak naprawdę jest to ich zaleta. Zwięzła, konkretna treść lepiej dociera do odbiorców. Reklamy w telewizji czy w radiu muszą być bardziej rozbudowane, ażeby odbiorcy w ogóle zwrócili na nie uwagę. Dzięki temu przekazują one więcej treści, jednakże również szybko nudzą odbiorce, który nie ma ochoty zagłębiać się w rozbudowany przekaz reklamowy. Na billboardach z reguł pojawiają się jedynie podstawowe informacje o danym produkcie czy usłudze, które jednak są wystarczające, aby zachęcić potencjalnego klienta.

Powtarzalność reklamy

Wszyscy specjaliści od reklamy zgadzają się, że w marketingu bardzo ważna jest powtarzalność. Rzecz w tym, że koniecznie trzeba regularnie przekazywać odbiorcom ten sam przekaz. Dzięki temu reklamowany produkt zdaje się być im coraz bardziej znajomy, a to co jest znajome budzi pozytywne emocje. Billboardy Warszawa pozwalają na regularne przekazywanie treści. Większość ludzi każdego dnia pokonuje tę samą drogę. Jeśli spotykają oni na niej zawsze te same billboardy to w końcu reklamowe na nich produkty stają się im znajome, przez co w późniejszym czasie, w dużej mierze nawet nieświadomie, sięgają po nie w sklepie.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz