Serwis usługowy

Serwis o usługach
Wynajmujemy biuro: co jest ważne?

Wynajmujemy biuro: co jest ważne?

W biurze spędzamy przynajmniej osiem godzin dziennie. Są osoby, które w pracy spędzają nawet więcej czasu.

Wynajęcie biura jest bardzo poważną decyzją, którą na pewnym etapie działalności musi podjąć wielu przedsiębiorców.

Jakiego lokalu potrzebuję?

To pytanie jest bardzo ważne, od odpowiedzi na nie zależy jakiego biura należy szukać. Musimy uwzględnić tutaj przede wszystkim liczbą zatrudnianych pracowników. Im jest ich więcej, tym większego biura potrzebujemy. Przepisy BHP określają, że powierzchnia, która przypada na jednego pracownika powinna wynosić przynajmniej 10 m². Powinniśmy również wziąć pod uwagę lokalizację. Zatrudnieni przez nas pracownicy nie powinni tracić zbyt wiele czasu na dojazd. Także partnerzy biznesowi będą zadowoleni jeśli dojadą szybko i bez większych problemów. Musimy sobie także odpowiedzieć na pytanie: ile możemy zapłacić za wynajem? Od odpowiedzi na to pytanie zależy, czy mamy szukać biura w pełni wyposażonego, do którego można się wprowadzić niemal „od ręki”,czy też raczej takiego, które najpierw należy wyremontować i wyposażyć w niezbędne sprzęty. W takim biurze czynsz na pewno nie będzie za wysoki, ale czy opcja ta jest naprawdę korzystna?

Jak szukać biura?

Osoby zainteresowane wynajęciem biura bardzo często korzystają w chwili obecnej z Internetu. To sposób nie tylko szybki. Poszukiwanie biura do wynajęcia Warszawa-śródmieście za pośrednictwem stron internetowych nic nie kosztuje. W wyszukiwarkę wpisujemy wspomnianą frazę i po kilku sekundach możemy przeglądać oferty. Inne rozwiązanie – na pewno nie dla oszczędnych – to pomoc agencji nieruchomości. Ich adresy także można znaleźć w Internecie, ale nie tylko. Wiele z nich ogłasza się także w mediach. Szukając biura w Warszawie musimy się jednak skupić tylko na przeglądaniu warszawskich wydań prasy czy lokalnych stacjach TV.
Więcej na http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa&district[]=srodmiescie
Biuro jest niezbędne do codziennego funkcjonowania większości firm. Rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością wśród większości przedsiębiorców jest wynajem powierzchni biurowych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz