Źródła popularności kalendarzy trójdzielnych

Kalendarze wieszane na ścianę już od lat są postrzegane jako gadżety reklamowe, w które warto się zaopatrzyć. Wraz z nastaniem jesieni do drukarni internetowych napływają pierwsze zamówienia, okazuje się przy tym, że pochodzą one nie tylko z dużych przedsiębiorstw, ale również ze stosunkowo niewielkich firm.

Badania potwierdzają, że jest to decyzja, która często przynosi satysfakcjonujące rezultaty, warto więc zadać sobie pytanie o to, który z kalendarzy możemy uznać za najbardziej interesujący.

Są różne gusta

Trudno mówić o gustach, które są jednorodne, należy więc liczyć się z tym, że każde rozwiązanie ma zarówno swoich zwolenników, jak i osoby, które uważają, że szkoda poświęcać mu uwagę. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że od pewnego czasu szczególnie duża liczba zamówień dotyczy kalendarzy trójdzielnych, można więc przyjąć, że to właśnie one są przyjmowane przez klientów i kontrahentów z największą wdzięcznością. Popularność, jaką cieszą się kalendarze trójdzielne nie zaskakuje, mamy bowiem w ich przypadku do czynienia z rozwiązaniami, które zwracają na siebie uwagę z dwóch powodów. Na pierwszy plan wysuwa się to, że kalendarze tego typu odznaczają się walorami estetycznymi. Nie są na tyle duże, aby burzyły koncepcję aranżacyjną dotyczącą pomieszczenia do którego trafiają, a jednocześnie ich wielkość jest odpowiednia w momencie, w którym chce się z nich korzystać.

Dobra reklama

Na uwagę zasługuje także sam ich układ. W kalendarzu tego typu można nie tylko zaznaczyć zbliżające się właśnie spotkanie, ale również poczynić kilka uwag na jego temat. Choć więc kalendarze ścienne zwykle postrzegane są przez nas jako te, które mają do spełnienia funkcję ozdobną, ich trójdzielne odpowiedniki okazują się być zdumiewająco praktyczne. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku innych kalendarzy wieszanych na ścianie, również tu możemy mówić o funkcji promocyjnej. Logo firmy nie musi być przy tym wcale duże. Jeśli jest wkomponowane w pomysłowy sposób, potrafi przyciągnąć uwagę nawet wówczas, gdy nie znajduje się na pierwszym planie.
Zobacz też: http://www.viperprint.pl/produkt/KTR12

Podobne wpisy:

Write a Comment